- Šifra
- 60518
- Brand
- HP
- Dijagonala ekrana
- 17,3"
- OS
- Windows 10 Pro
- RAM memorija
- 32 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- aluminijum
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| HP notebook Zbook17 G4 Y6K36EA 64GB RAM | |
| Dijagonala ekrana | 17,3" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip | FHD IPS anti-glare |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Quad Core 7820HQ, Intel® HD Graphics 630, 2,9 GHz do 3,9 GHz (8 MB L3 cache) |
| Grafika | NVIDIA® Quadro® P3000, 6 GB GDDR5 |
| RAM Memorija | 32 GB DDR4-2400 SDRAM (2 X 16 GB), 4 SODIMM |
| Hard disk | 512 GB HP Z Turbo Drive PCIe SSD |
| Optički uređaj | nema |
| Bang & Olufsen HD audio | |
| Web kamera | 1,0 Mpix sa mikrofonom |
| WiFi 802.11 b/g/n/a/ac | |
| Bluetooth® 4.2 | |
| LAN Gigabit 10/100/1000 Mbps | |
| Priključci | |
| 1x RJ-45 | |
| 1x HDMI | |
| 4x USB 3.0 | |
| 2x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | |
| 1x VGA (D-Sub) | |
| 1x audio combo | |
| 1x smart card reader | |
| Tastatura pune veličine sa numeričkim delom | |
| Osvetljena tastatura | da |
| Baterija | HP Long Life Li-ion, 6-cell (96 Wh) |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro 64 |
| Dimenzije | 420 x 280 x 33 mm |
| Težina | 3,14 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HP Zbook17 G4 Y6K36EA 64GB RAM
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.